Jdi na obsah Jdi na menu
 


V pátek 25.5. do poledne se mateřská škola fotí do regionálního deníku Rovnost.

 

Celodenní výlet do přírody

Ve středu 6.6. 2018 jedeme po svačince do Arboreta ve Křtinách. Děti potřebují batůžek s pitím, malou zdravou svačinkou, starý ručník, kapesníčka a vhodné oblečení a obutí. Čeká nás spousta zábavy, her a objevování s průvodkyněmi lesní pedagigky.

 

V úterý 12.6.2018 v 16:00 hodin se ve třídě Berušek uskuteční tradiční besídka ROZLOUČENÍ S PŘEDŠKOLÁKY. Jedná se o symbolické rozloučení se školkou za účasti ředitelky ZŠ a MŠ Lipovec a zástupce z obecního úřadu. Děti vystoupí s krátkým programem, dostanou knížky a drobné dárky na památku. Děti budou mít na sobě trička ze školky, které si po vystoupené nechávají.

 

Na pátek 22.6. 2018 organizujeme tradiční přespání předškoláků ve školce. Bližší informace budou včas vyvěšeny a sděleny osobně rodičům.

 

PROVOZ MATEŘSKÉ ŠKOLY V DOBĚ LETNÍCH PRÁZDNIN!

První prázdninový týden 2. - 4. července 2018 bude mateřská škola OTEVŘENA pro přihlášené děti. Děti se budou scházet ve třídě Berušek.

Pro velký zájem bude mateřská škola , pro přihlášené děti, OTEVŘENA i poslední prázdninový týden - tj. od 27. srpna 2018. děti se budou schzázet ve svých třídách.

 

                                                                                 

          Bližší informace k akcím u p. učitelek nebo na nástěnkách v MŠ.