Jdi na obsah Jdi na menu
 


V úterý 6.3. je beseda s Mgr. Karlem Opravilem pro velkou nemocnost zrušena

Náhradní termín bude včas zveřejněn.

 

Srdečně zveme všechny rodiče na tradiční VELIKONOČNÍ DÍLNU, která se koná ve středu 21.3. 2018 od 15:00 hodin ve třídě Sluníček.

Ve středu 28.3.2018 půjdeme s dětmi na celodopolední vycházku "Odemykání lesa spojené s hledáním velikonočního pokladu". Dejte dětem prosím vhodné oblečení, batůžek s pláštěnkou, starým ručníkem na sednutí, malou zdravou svačinkou a pitím.

Ve dnech 29., 30.3. a 2.4. 2018 je mateřská škola UZAVŘENA z důvodu Velikonočních prázdnin (ČT) a státních svátků (PÁ, PO).

Ve čtvrtek 5.dubna budeme mít ve školce další z barevných dnů, tentokrát ŽLUTÝ! Děti přijdou do školky oblečeny ve žluté barvě a mohou si sebou vzít i svou oblíbenou žlutou hračku.

Další barevný den proběhne už další čtvrtek 12. dubna! Bude to ZELENÝ DEN!

Ve čtvrtek 19. dubna se ve školce FOTÍME !!! Proběhne focení celé třídy, focení předškoláků na tablo a na prosbu rodičů i focení dětí samotných nebo se sourozenci! Počet a velikost fotek si zapište do seznamu v šatnách svých tříd. Zvláštní přání konzultujte prosím s učitelkami na třídě!

Ve čtvrtek 3. května tu máme další barevný den. Děti přijdou oblečeny do školky v ČERVENÉ barvě a mohou si vzít červenou hračky.

 

Mateřská škola Lipovec si dovoluje pozvat děti a jejich rodiče na

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

spojený se dnem otevřených dveří

který se uskuteční

VE ČTVRTEK 10. KVĚTNA 2018

v době od 8:00 do 12:00 a od 15:00 do 16:00 hodin.

Rodiče prosíme, aby si s sebou přinesli rodný list dítěte, potvrzení o očkování dítěte a vyplněnou Přihlášku dítěte k zápisu. Tiskopis Přihláška dítěte do mateřské školy si můžete vyzvednout od 16. dubna ve třídě Berušek kdykoliv během provozu MŠ (6:30 - 16:00). Těšíme se na nové kluky a holky!!!

 

Srdečně zveme všechny rodiče a příbuzné na besídky

ke Dni rodiny

které se uskuteční v úterý 15.května od 15:30 hodin 2018 v obou třídách mateřské školy !!!

 

PROVOZ MATEŘSKÉ ŠKOLY V DOBĚ LETNÍCH PRÁZDNIN!

Mateřská škola bude otevřena pouze první prázdninoý týden, tzn. ve dnech 2. - 4.7. 2018. Dále Vás informujeme o tom, že v případě zájmu bude zajištěn provoz školky od 27.8.2018. Na hlavní nástěnce je seznam, kam se v případě zájmu zapište.

 

 

                                                                                  

          Bližší informace k akcím u p. učitelek nebo na nástěnkách v MŠ.